Světlo života

Numerologie

Toto jméno vibruje s číslem jedna a také se Sluncem. To reprezentuje tvořivost, ochranu a laskavost. Jednička je číslem prvotní akce, počátečním základem všech ostatních čísel. Pokud je nositel tohoto jména narozen ve Lvu, pak právě jméno ještě více zesiluje osobnostní rysy slunečního znamení. Pokud ve Vodnáři, pak vibrace jména někdy odporuje motivaci slunečního znamení. Je-li v Beranu, Střelci, Blížencích nebo Váhách, pak vibrace jména dobře harmonizuje s charakterem, motivací a osobnostním modelem slunečního znamení. Ve Štíru, Býku, Panně, Raku, Rybě nebo v Kozorohu, pak vibrace jména je v ostrém kontrastu se základními instinkty slunečního znamení. Když se to občas projeví, chování této osoby je ve vztahu k běžným projevům slunečního znamení tak neobvyklé, že to ostatní může překvapit a často i osobu samotnou. Nositel tohoto jména má silný smysl pro svou hodnotu a výraznou nechuť ke kritice své osoby. Vyžaduje často respekt a obvykle se mu ho dostane. Jeho touhou bývá vynalézavost, tvořivost a originalita. Takový člověk je velmi rozhodný ve svých názorech a je pro něho velmi důležitý pocit svobody. Touží být v popředí ve vedoucí roli. V opačném případě se stáhne do kouta, kde si utěšuje své pošramocené ego a zraněnou ctižádost. Dokáže ochraňovat slabé, bránit bezmocné a vezme na sebe starosti druhých, jestliže oni budou dělat přesně to, co jim nařídí. Kvůli opravdovému ocenění by se přetrhl, jak se snaží vyhovět. Hrdost je nejslabším místem tohoto člověka, a pokud dojde k jejímu zranění, ztrácí veškeré zábrany a je z něho dosti nepříjemný člověk. Ačkoli je ve své podstatě dost zranitelný, nepřátelům dokáže rychle odpustit, pokud se mu i on dokáže omluvit. V oblibě má tento člověk vybrané oblečení, šperky a reprezentativní věci vůbec. Je velmi čistotný a dbá na svůj vzhled. Má vrozený smysl pro důstojnost.
Vaše jméno vibruje s číslem šest a planetou Venuše. Ta představuje ženskou podstatu, soucit a také peníze. Pokud je nositel tohoto jména narozen ve Vodnáři, Býku nebo Váhách, pak vibrace jména zesiluje osobnostní rysy slunečního znamení. Je-li ve Štíru nebo Beranu, pak vibrace jména někdy odporuje motivaci slunečního znamení, ale s trochou snahy ji lze využít k vyvážení povahy slunečního znamení. Jakékoli jiné znamení bude někdy dobře harmonizovat a jindy bude v ostrém kontrastu se základními instinkty slunečního znamení. Když se to občas projeví, chování této osoby je ve vztahu k běžným projevům slunečního znamení tak neobvyklé, že to ostatní může překvapit a často i osobu samotnou. Dle vibrace tohoto jména se zdá, že tito lidé k sobě ostatní magicky přitahují. Milují vše krásné – domy s jejich vkusným zařízením, pastelové barvy a harmonii ve svém okolí. Peníze si k vám často najdou cestu bez jakékoli námahy, někdy jako výsledek vašeho vlastního nadání a schopností, jindy jako dědictví nebo díky bohatým přátelům či příbuzným. Když jste o něčem nezvratně přesvědčeni, neváháte to říct. Rádi diskutujete a bavíte se o čemkoli a většinou v jakékoli diskusi můžete vyhrát díky své logice a svému neodolatelnému úsměvu. Velmi rádi bavíte své přátele a působíte radost ostatním lidem, jednoduše nemůžete zvládnout nesoulad, hádky, nepříjemnosti nebo žárlivost, ačkoli sami jste schopni prudce žárlit, když vám hrozí, že někoho, koho milujete, ztratíte. Většina lidí tohoto jména je nějakým způsobem hluboce spjata s přírodou, milují čas strávený venku, v blízkosti tichých lesů a zpívajících potoků, což uklidňuje jejich emoce.
Posledni komentare
08.06.2012 01:29:58: kpwhowhathi I have no tests this kind of search engine optimization...and subsequently. :g *CAAARTWH...
Vaše jméno vyjádřeno číslem odpovídá vibraci čísla šestnáct. Tato vibrace vašeho jména je označována starověkými Chaldejci jako "věž zasažená bleskem, ze které padá muž s korunou na hlavě". Vibrace proto upozorňuje na zvláštní osudovost, varuje před úrazy a zmařenými osobními plány. Je dobré plánovat dopředu a ujistit se, že jakoukoli možnost selhání člověk předvídá a vyloučí na základě obezřetné pozornosti věnované i detailům. Neignorujte svůj vnitřní hlas! Možná, že lze nalézt štěstí jiným způsobem, než ve vedoucí pozici, zřeknout se slávy a výsadního postavení, to je další způsob zmírnění negativních stránek této vibrace. Tato vibrace odpovídá i jednoduchému číslu sedm.
 
© Nic z tohoto webu nekopírujte bez souhlasu vlastníka! Web je součástí blogu thelight-oflife.er.cz ... Web založen 27. října 2010